+
نرم افزار حسابداری دو زبانه

نسخه چند زبانه نرم افزار سیوا

     حضور در بازارهای بین المللی و ارائه خدمات و محصولات در خارج از کشور مستلزم ایجاد زیر ساخت های نرم افزاری منطبق با شرایط کشور مقصد می باشد. در این راستا استفاده از نرم افزارهای موجود در کشور مقصد به دلیل عدم آشنایی و احاطه کامل مدیران و سرمایه گذاران به اینگونه نرم افزارها دارای ریسک بالا بوده و تهیه چنین نرم افزارهایی هزینه بسیار بالایی را به مجموعه تحمیل می کند این موضوع در صورتی که مدیران و کارشناسان دارای تنوع زبان باشند و یا برخی از مدیران ، کارشناسان ، حسابداران و دیگر افراد مؤثر در شرکت احاطه کافی به زبان انگلیسی نداشته باشند امر نظارت ، کنترل و هدایت شرکت را با مشکل جدی روبرو خواهد نمود. از دیگر سو تجارت در چند کشور مختلف و نظارت واحد بر روی فعالیت های انجام شده در این کشورها مستلزم توانایی بسیار بالای نرم افزار در مدیریت تنوع ارزهای مبادله شده در کلیه فعالیت های خرید ، فروش  مالی و لجستیک می باشد.
در چنین شرایطی هوشمندانه ترین انتخاب ، تهیه نرم افزاری می باشد که زبانهای مختلف را تحت پوشش قرارداده و هرکاربر قادر باشد با زبان مطلوب خود از نرم افزار استفاده نماید.

 •   نسخه چند زبانه سیوا شامل نرم افزارهای خرید ، فروش ، انبار ، حسابداری ، خزانه داری ، حقوق و دستمزد ، تولید و قیمت تمام شده و مدیریت ارتباط با مشتریان و دیگر نرم افزارهای جانبی می باشد که بر اساس استانداردهای بین المللی جهت پاسخگویی به نیازهای تجارت خارج از کشور طراحی و ارائه می گردد .
 •   امکان چاپ صورتحساب فروش و دیگر فرم ها موجود در سیوا به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی با رعایت کلیه الزامات قانونی و مالیاتی
 •   امکان محاسبه و ثبت اتوماتیک مالیات بر ارزش افزوده (VAT) در هنگام ثبت عملیات خرید، فروش و پرداخت هزینه ها بر اساس قوانین کشور مورد نظر
 •   ثبت دریافت و پرداخت به سه زبان
 •   ترجمه سیوا بصورت کاملأ علمی و مبتنی بر اصطلاحات و کلمات تخصصی در بخش های مالی ، بازرگانی، حسابداری و اداری توسط متخصصین مسلط به زبانهای مربوطه که احاطه کامل به این اصطلاحات دارند انجام شده که در نتیجه آن تعامل سیوا و امکانات موجود بصورت مطلوب با کاربران خارج از کشور برقرار می گردد.
 •   رابط های کاربری ، فرم ها ، گزارش ها و دیگر بخش های سیوا بر اساس زبان مورد استفاده هر کاربر بصورت چپ به راست و یا راست به چپ و کاملأ هوشمند چیدمان و نمایش داده می شود.
 •  هرکاربر می تواند با فشار دادن یک دکمه زبان نرم افزار را تغییر داده و کلیه رابطه های کاربری و گزارش های خود را به زبان انتخاب شده مشاهده نماید.
 •   مدیر نرم افزار قادر خواهد بود زبان های قابل استفاده هر کاربر را تعیین نماید.
 •   کلیه اطلاعات پایه مانند طبقه بندی و کدینگ حسابها و دیگر داده های پایه مورد نیاز در سیوا بصورت تخصصی ترجمه شده و در هنگام نصب سیوا در نرم افزار قرارداده خواهد شد و بدین ترتیب کاربران نیاز به ترجمه اینگونه داده ها ندارند.
 •   سیوا مجهز به زیر سیستم ارزی بسیار پیشرفته می باشد که توسط آن قادر خواهید بود هرنوع فعالیت را براساس ارز پایه و ارز دوم ثبت و نگهداری نمایید و با این امکان ویژه شما می توانید تمامی فعالیتهای روزمره خود شامل خرید ، فروش ، دریافت ، پرداخت و غیره را با ارز پایه ثبت نموده و معادل ارز دوم آن را مشاهده نمایید و یا این عملیات را با ارز دوم ثبت و معادل ارز پایه آن را مشاهده نمائید .برای اطلاع از مشخصات زیر سیستم ارزی اینجا کلیک کنید.


   
 • نرم افزار چند زبانه

نسخه چند زبانه سیوا به چه کسانی پیشنهاد میشود :
چنانچه شما خود را عضو یکی از گروه های زیر می دانید نرم افزار سیوا به شما پیشنهاد می گردد

 •  اگر نیاز به یک نرم افزار جامع و یکپارچه چند زبانه برای کلیه فرایندهای سازمان شامل نرم افزارهای خرید ، فروش ، انبار ، حسابداری ، خزانه داری ، حقوق و دستمزد ، تولید و قیمت تمام شده و مدیریت ارتباط با مشتریان دارید.
 •  اگر اقدام به سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، افتتاح فروشگاه و یا هرنوع بنگاه اقتصادی در خارج از کشور نموده اید و احتیاج به نرم افزاری دارید که کاربران ، کارکنان و دیگر افراد بومی مرتبط با تجارت شما بتوانند براحتی با زبان مورد نظر خود از آن استفاده نمایند.
 •  اگر فرایند تجاری شما غیر متمرکز بوده و دارای شعب ، نمایندگی ها و فروشگاهای متعدد در کشور های مختلف هستید و قصد کنترل و نظارت زیر مجموعه های خود از راه دور بصورت تفکیکی و تلفیقی را دارید.
 •  اگر سرمایه گذاران و شرکاء غیر ایرانی شما نیاز به دسترسی به اطلاعات ثبت شده در نرم افزار با زبان غیر فارسی دارند اما کاربران اجرائی شما صرفأ توانایی کار با نرم افزار به زبان فارسی را دارا می باشند.
 •  اگر بخشی از فعالیتهای شما مانند تولید ، خرید و تأمین کالا و محصولات در یک کشور و بخش دیگر آن مانند بازاریابی و فروش در کشور دیگر و با زبان دیگر انجام می گردد.
 •  اگر در تجارت خود به دلیل عدم تمرکز فعالیت ها در یک کشور دارای تنوع ارز می باشید به نحوی که برخی از مراودات مالی مانند خرید محصول با یک ارز و برخی دیگر از فعالیت ها با ارز دیگر انجام می پذیرد.
 •  اگر نرم افزارهای خارجی متداول پاسخگوی بخشی از فعالیت های خاص و منحصر بفرد شما نیستند و نیاز به یک نرم افزار بین المللی دارید که توانایی گسترش و تامین نیازهای اختصاصی شما از طریق مادول های اختصاصی را داشته باشد.

چنانچه شما خود را عضو یکی از گروه های فوق می دانید و یا در جستجوی یک نرم افزار جامع بین المللی هستید نرم افزار چند زبانه حسابداری و بازرگانی سیوا با سابقه بیش از 25 سال و امکانات منحصر بفرد به شرح زیر به شما پیشنهاد می گردد:
جهت اطلاع از سایر امکانات نرم افزار به وب سایت اختصاصی نرم افزار جامع مالی و بازرگانی سیوا به آدرس : http://www.siva360.com مراجعه نمائید .

شماره تماس و ارتباط  در شبکه های اجتماعی : 0717 197 901 98+

نرم افزار چند زبانه