+

طراحی سایت و پرتال اینترنتی

در بخش وب ، خدمات مورد نیاز سازمانها به منظور استفاده از امکانات شبکه جهانی اینترت در زمینه های تجارت الکترونیک ، تبلیغات ، اطلاع رسانی و غیره ارائه میگردد. طراحی سایتهای اینترنتی دینامیک ، طراحی پرتال ، تجزیه تحلیل و طراحی سیستمهای مبتنی بر وب (سیستمهای قابل نصب و استفاده در محیط اینترنت) ، برقراری شبکه های اینترانت و ایجاد ارتباط با بانکهای اطلاعاتی موجود در سرویس دهنده های درون سازمان از طریق این شبکه ها نمونه ای از خدمات قابل ارائه در این بخش میباشد.
از جمله محصولات شاخص این بخش میتوان به سیستم مدیریت سایت سوشیانس اشاره نمود که توسط آن شرکتها ،  سازمانها و اشخاص میتوانند بدون نیاز به اطلاعات تخصصی ،  اقدام به طراحی و استقرار سایت اینترنتی ، مطابق با سلایق و شرایط خود در سطوح مختلف نموده و بروزرسانی سایت را خود  بر عهده گرفته و به وسیله آن به روز بودن و پویایی سایت را حفظ نمایند.
در این بخش طراحی سیستمهای متنوع مورد نیاز سازمانها در بستر وب و بصورت کاملا تخصصی انجام می پذیرد و بدین ترتیب هر سازمان میتواند بخش وسیعی از عملیات خود را در محیط وب و بدون محدودیت مکانی و زمانی به انجام رساند.
برخی از تجربیات و محصولات شرکت در این بخش عبارتند از :

طراحی سیستم مدیریت سایت سوشیانس

در این سیستم طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی مشتریان با کیفیت و دقت بسار بالا و بصورت کاملا سفارشی انجام می پذیرد و پس از اتمام عملیات راه اندازی ، مدیر سایت قادر خواهد بود بروزرسانی و نگهداری از سایت را خود برعهده گرفته و از طریق پنل مدیریتی قدرتمند سایت کلیه عملیات بروزرسانی را به انجام رساند.

طراحی پرتال های اختصاصی

ارائه راه حل های یکپارچه سازمانی در بستر وب از طریق طراحی پرتال این امکان را به شما میدهد تا تعاملات درون و برون سازمان را بصورت منسجم مدیریت نمایید. با بکارگیری پرتال اینترنتی تبادل اطلاعات بین مخاطبین برون سازمان با فرایندهای داخلی بصورت کاملا یکپارچه انجام میپذیرد و موجب رضایت خاطر مخاطبین سازمان و منظم شدن ارتباطات تجاری و اطلاع رسانی خواهد شد.
پرتال طراحی شده قابلیت نصب در محیط اینترانت سازمان به منظور اطلاع رسانی و مدیریت تعاملات درون سازمانی را نیز دارا می باشد.
-    ارائه پرتال همایش ها :
برگزاری همایش ها ، سمینارها و مدیریت نمایشگاههای جانبی آنها همیشه فرایندی حجیم و وقتگیر می باشد و به دلیل شرایط ویژه اینگونه وقایع اجرای منظم و دقیق آن تاثیر بسزائی در افزایش اعتبار سازمان خواهد داشت. برای پاسخگوئی به این نیاز پرتال تخصصی همایش با امکانات بسیار متنوع طراحی و راه اندازی گردیده است.
-    پرتال اتحادیه ها و تعاونی های صنفی
-    پرتال معمارنت

 

 
 
 Copyright 2024  Soshiance IT  All Rights Reserved. ©